Gwarantujemy

100% naturalności

0% sztucznych konserwantów, zapachów czy barwników

Składniki naturalne to jednak za mało

Jest wiele składników naturalnego pochodzenia, które potrafią zaburzyć naturalne życie naszej skóry lub zostały podgrzane do tak wysokich temperatur, że utraciły większość swoich bioaktywnych właściwości.

Kosmetyki robimy metodą na zimno, używając składników świeżych i surowych (RAW) oraz tylko tych, które wspierają życie naszej skóry - nasz mikrobiom.

Składniki świeże i surowe to składniki pełne życia i energii zupełnie nieprzetworzonej chemicznie natury. Są one silnie bioaktywne, pełne witamin, antyoksydantów, flawonoidów, karotenoidów i tysiąca innych czynnych biologicznie związków fitochemicznych.

To zimnotłoczone i nierafinowane oleje z owoców i pestek roślin, surowe masła roślinne, kwiaty i zioła suszone w niskich temperaturach czy wysoko skoncentrowane ekstrakty co2 – z kłączy kurkumy czy pędów topoli. 

Efekty?

Skóra budzi się wtedy do życia. Rozkwita i promienieje.

Flora skóry odżywa, wzmacnia się i jest bardziej bioróżnorodna. Pełna blasku i sił witalnych. Nie trzeba jej wtedy wiecznie kontrolować i pilnować i codziennie z nią walczyć.

Potwierdziliśmy to naukowo, w badaniach mikrobiomu skóry.

Po miesiącu stosowania oleożelu „Wildflowers” mikrobiom skóry wzmacnia się i zwiększa się jego bioróżnorodność. A według najnowszych badań nad ludzkim mikrobiomem wiemy już, że im bardziej różnorodny jest mikrobiom skóry, tym jest ona Zdrowsza. Bardziej silna. Promienna. Nie potrzebująca naszej ciągłej opieki. 

Wzmocniony mikrobiom
Skóra pełna życia i blasku
Świeże, surowe składniki
Silnie bioaktywne
Zero sztuczności
100% naturalności
O mnie

Cześć, tu Natalia

Założycielka Boskiej Pszczoły

Sama wiem na własnej skórze jak niezwykle ważne jest zachowanie bioróżnorodności mikrobiomu, bo sama mam chorobę autoimmunologiczną i SIBO, co sprawia, że mój mikrobiom jest niezwykle mocno zaburzony i wiem jak bardzo przywrócenie jego równowagi pomaga odzyskać pełnię życia.

Wyobraź sobie skórę, o którą nie trzeba się w ogóle martwić. Która potrafi sama się sobą zająć i nie wymaga Twojej ciągłej uwagi i opieki. Skórę, której nie trzeba codziennie kontrolować i pilnować. Brzmi jak bajka? A jednak to całkowicie naturalne dla skóry, która jest pełna życia i której mikrobiom jest bioróżnorodny niczym las deszczowy, bo nie został zniszczony przez silne antybiotyki, konserwanty, pieniące się detergenty, kwasy i silne peelingi.  Czas więc oduczyć się wszystkiego co do tej pory wmówił nam rynek kosmetyczny i pozwolić sobie i swojej skórze odżyć pełnią życia. Jak to zrobić? Przedstawiamy w e-booku do ściągnięcia poniżej ↓

Pobierz darmowy e-book i odmień życie swojej skóry

close

Odbierz darmowego ebooka

Zapisz się do newslettera, potwierdź subskrypcję i otrzymaj ebooka, by poznać sekret zdrowej skóry

Koszyk