Jesteś już bardzo blisko.

Podaj dane do wysyłki, jeden klik i gotowe.

Często zadawane pytania

Czy szybkie płatności WP PAY są bezpieczne?

Nad bezpieczeństwem tych transakcji czuwa Blue Media S.A., która jest krajową instytucją płatniczą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF). Tworzą oni rozwiązania technologiczne od ponad 20-lat na polskim rynku. m.in. dla sektora bankowego. Twoje płatności są więc w dobrych rękach.

Kiedy moja paczka zostanie wysłana?

Paczki wysyłamy standardowo w przeciągu 1-3 dni roboczych. Choć często udaje nam się zlecić wysyłkę nawet tego samego dnia, szczególnie jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 12:00 w południe.

Czy wysyłacie paczki za granicę?

Jeśli jesteś na terenie Unii Europejskiej nie będzie z tym żadnego problemu. Aczkolwiek w takim wypadku napisz do nas wiadomość e-mail lub zapytanie przez formularz kontaktowy, z informacją jaki produkt chcesz zamówić i na jaki adres zagraniczny go wysłać, a podeślemy ci wtedy indywidualną wycenę przesyłki.

Co jeśli produkt mi się nie spodoba, czy można go zwrócić?

Oczywiście. Zwroty do 14 dni bez podania żadnej przyczyny są jak najbardziej przez nas akceptowane. Aczkolwiek produkt nie może nosić śladów użytkowania, czyli innymi słowy możesz go odpakować, obejrzeć i zwrócić jeśli ci się nie podoba. Ale jeśli użyjesz pompki i wyciśniesz produkt, aby przetestować go na swojej skórze - nie możemy wtedy przyjąć zwrotu, bo taki produkt nie nadaje się do dalszej sprzedaży.

Czy mogę odebrać paczkę osobiście?

Na ten moment niestety nie ma takiej możliwości. Chyba, że umówisz się u nas na masaż wibracjami mis tybetańskich, to wtedy przy okazji masażu, możesz kupić kosmetyk bezpośrednio u nas w domu i zapłacić zbliżeniowo kartą lub przez BLIK.

Jeśli kupuję e-voucher na masaż lub e-book to jak go dostanę?

E-voucher na masaż bądź e-book otrzymasz od razu na swoją skrzynkę mailową, w postaci elektronicznej. Nie wysyłamy ich w formie papierowej. Aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie abyś je wydrukował u siebie w domu i wręczył na przykład komuś w ramach prezentu.